SIKÇA SORULAN SORULAR

Ürünlerimizi teslim etmek için sizlerden ek olarak bir ücret almıyoruz. Ürün fiyatlarımıza %8 KDV dahildir.

Sipariş verirken Kredi Kartı ve Banka Kartı Kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak Havale ve EFT ile ödeme yapmanız mümkündür.

E-Pin ve İndirilebilir İçerik satın alacaksanız Online Ödeme yaparak ürünü otomatik olarak teslim alabilirsiniz. Havale ve ya EFT ödemelerinizde Manuel kontrol gerektiğinden dolayı destek ekibimiz ödemenizi onaylamadığı sürece ürünü teslim alamazsınız. Ortalama onay süresi 1 iş günüdür.

E-Pin ve İndirilebir İçeriklere hesabınıza giriş yaptıktan sonra Siparişlerim bölümünden ulaşabilirsiniz. Sosyal medya siparişleriniz henüz hesabınıza ulaşmadıysa Canlı Desteğe bağlanarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ya da iletişim formunu doldurarak bizden yanıt bekleyebilirsiniz.

Siparişinizin hala gönderilmemiş olma sebebi Sosyal medya hesabınızın herkese açık olmamasından dolayı, beğeni sayısının gizli olmasından dolayı, abone sayısının gizli olmasından dolayı olabilir. Lütfen aldığınız içeriğe göre takibini yapabileceğimiz bir şekilde sipariş verdiğinizden emin olun.

Örneğin YouTube abone satın aldıysanız Abone sayınız gizli olmamalı.
Örneğin Instagram Takipçi satın aldıysanız hesabınız “Herkese Açık” durumda olmalı.
Örneğin Instagram Beğeni satın aldıysanız beğeni sayınız gizli olmamalı.

Eğer sorunun hesabınızdan kaynaklı olmadığını düşünüyorsanız kontrol edilmesi için lütfen canlı destek ile görüşün ve sorunu anlatın. Teslimatta bir sorun oluştuysa işlem yeninden başlatılır ya da İade işlemi başlatılır.

İletişim ve Ürün sipariş formlarınızdaki verilerin sızdırılmaması adına 4096 Bit SSL sertifikası ile şifreleme yapılmaktadır. Bu yüzden sizin ile bizim aramızda geçen Konuşmaların ve sipariş detaylarının 3. Parti yazılımlarla dinlenme ihtimali yoktur.

Havale ve EFT ödemelerinizde işlem tamamen Bankalar arasında gerçekleştiği için ödeme sırasında herhangi bir güvenlik sorunu oluşması mümkün değildir.

Online Kredi Kartı ve Banka Kartı ödemelerinizde kart bilgilerinizin Kopyalanması ve ya izlenmesi mümkün değildir. Online Ödeme işlemlerinde 3D Secure özeliği aktiftir. Telefonunuza gelecek onay kodunun ardından güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.Kart bilgileriniz bizim ile paylaşılmıyor ödemeleriniz Sanal Pos aracılığı ile İyzico tarafından alınıyor ve tarafımıza iletiliyor. Bu yüzden ödeme aracının detaylarını istesek te takip etmemiz mümkün değildir.

E-Pin ve İndirilebilir içerikleriniz otomatik olarak Siparişlerim bölümüne düşüyor ve teslimat anlık olarak yapılıyor. Sosyal Medya siparişlerinizi anlık olarak inceliyoruz ve en kısa süre içerisinde teslimatı yapıyoruz. Örneğin 1000 takipçinin teslimatı 2 saat içersinde yapılıyor ise 10.000 20.000 Takipçinin ya da Beğeninin teslimat süresi uzayabilir.

Evet, satın aldığınız tüm ürünler için size Ödeme aşamasından sonra faturanızı gönderiyoruz.