HAKKIMIZDA

Medya Flare, Türkiye’deki Sosyal Medya kullanıcılarına ve işletme sahiplerine en ucuz fiyatlardan sosyal medya hizmetleri vermeyi hedefleyen bir kuruluştur. Kuruluş yılı 2019’dan günümüze dek iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, sosyal medya sektöründe bir numara olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

3 kişilik uzman ekibimiz ile çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır. Düşük bütçe fiyatlarımız ile küçük-büyük fark etmeksizin her işletmenin yanında olmayı hedefliyoruz.

Medya Flare bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

Yapacağınız bütün alışverişlerde Medya Flare olarak güven köprüsü oluşturuyor ve size bütün hizmetlerimizde %100 Memnuniyet garantisi sunuyoruz. Bunun yanı sıra uzman destek ekibimize her zaman her türlü konuda danışabilirsiniz.

Medya Flare Logo