Out of stock
 2,00
 3,00
Out of stock
 1,00
-60%
Original price was: ₺ 15,00.Current price is: ₺ 6,00.
-44%
Original price was: ₺ 9,00.Current price is: ₺ 5,00.
-70%
Original price was: ₺ 30,00.Current price is: ₺ 9,00.
-75%
Original price was: ₺ 60,00.Current price is: ₺ 15,00.
-73%
Original price was: ₺ 45,00.Current price is: ₺ 12,00.

İnstagram Hikaye İzlenme Hilesi

İnstagram hikaye izlenme hilesi neden tercih ediliyor öncelikle buna değinelim. Instagram platformunda paylaştığımız hikayelerin  keşfet sayfasında görüntülenmesi için yüksek etkileşim ve görüntülenme alması gerekiyor. İnstagram hikaye izlenme aracı da bu aşamada sizler için kolaylık sağlıyor. En kolay yoldan İnstagram hikaye izlenme hilesi hizmetimiz ile Instagram'da paylaşmış olduğunuz hikayenizi ön plana çıkartabilirsiniz. İnstagram hikaye görüntülenme hilesi hizmetlerimiz her kullanıcı profiline uygun olacak şekilde özel olarak hazırlanmıştır. Hikaye izlenme paketlerimiz sayesinde etiketleme yaparak paylaşmış olduğunuz hikayeleriniz etiket sayfasında ön plana çıkar ve profilinize daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz. Keşfet sayfasında görünürlüğünüz arttıkça takipçi sayınızda yükselir ve platformda popüler hesaplar arasına kolaylıkla girebilirsiniz. Hizmetlerimiz bununla da sınırlı olmayıp en güvenli şekilde alışveriş yapmanız için İnstagram şifresiz hikaye izlenme sayınızı artırıyoruz. Ufak bir miktarda ödeme yaparak binlerce hikaye izlenme sayısını dakikalar içerisinde elde etmek mümkün!

İnstagram Hikaye İzlenme

İnstagram Hikaye İzlenme Hilesi Nedir?

İnstagram hikaye izlenme hilesi, hesabınızda yayınladığınız hikaye paylaşımlarının izlenme sayısını hızlı ve güvenli bir şekilde yükselterek hikayelerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayan servistir. Hikaye izlenme hilesi hizmetimiz sayesinde hikayelerinizin keşfet sayfasında yer almasını sağlayabilirsiniz.  Böylelikle paylaştığınız hikayeler zaman içerisinde organik izlenme almaya başlayacaktır. Bu servisimizi kullanarak Instagram platformunda hesabınızı daha hızlı büyültme imkanına sahip olacaksınız. Hesabınızın güvenliği bizim en yüksek önceliğimizdir. Bu yüzden şifresiz Instagram hikaye görüntülenme hilesi aracımızı kullanarak hesabınızın şifresini paylaşmadan story izlenme hilesi yapma imkanınız bulunmaktadır. Instagram story izlenme hilesi 2022 yılında en çok tercih edilen servislerimizden birisi olmuştur.


İnstagram Hikaye İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır ?

 • İnstagram hikaye İzlenme hilesi yapmak için ilk önce satın almak istediğiniz paketi belirleyin.
 • Paketi belirledikten sonra Instagram hikaye görüntülenme gönderilecek hesabın kullanıcı adını satın almak istediğiniz pakete giderek istenilen alana yazın.
 • Ardından "Sepete Ekle" butonuna basarak Instagram hikaye izlenme paketini sepetinize ekleyin.
 • Dilerseniz sitemize kayıt olarak sipariş takibini kolaylaştırabilirsiniz ve sipariş geçmişinizi dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Sipariş yoğunluğunuza göre bizden sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.
 • Satın almak istediğiniz başka ürün yok ise Sepetinize giderek satın alma adımlarına başlayın.
 • Ödeme ekranında ilk önce ödeme yönteminizi belirleyin. "Havale-EFT-Papara" ve ya PayTR ile Online Güvenli ödeme.
 • Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra satın almış olduğunuz İnstagram hikaye izlenme paketi 1 saat içerisinde aktifleşecektir.

75%'e varan indirimler ile tamamen organik ve şifresiz Instagram hikaye izlenme hilesi paketlerini kaçırma. Instagram fenomeni olma yolunda en önemli adımı at!

+10000 Mutlu Müşteri

İnstagram Story İzlenme Hilesi Profilime Nasıl Katkı Sağlar?

Instagram story izlenme hilesi kullanmak düşük etkileşim alan hesaplar için oldukça önemlidir. Instagram story izlenme sayınız ne kadar yüksek olursa Instagram algoritması tarafından o kadar ön planda tutulursunuz. Story görüntülenme sayınız yükseldikçe keşfet sayfasında yer alma ihtimaliniz yükselir. Yeterli etkileşim almış hikayeleriniz Instagram tarafından keşfet sayfasında gösterilmeye başlar. Bunun için hesabınız "Herkese Açık" konumda olmalıdır. Hesabınızda yayınladığınız herhangi bir hikaye paylaşımının keşfet sayfasında yer alması hesabınızı binlerce kişiye ulaştırmak için en doğal ve faydalı yöntemdir. Keşfet sayfasında yer alan hikayeniz size yeni izleyiciler, yeni takipçiler ve yeni görüntülenmeler kazandıracaktır. Böylelikle satın almış olduğunuz tek bir hizmet ile organik olarak yükseliş elde etmiş olacaksınız.

Servisimizi kullanarak hikayenizi ve dolaylı yoldan profilinizi öne çıkartabilirsiniz bu sayede diğer Instagram kullanıcıların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir servis satın almadan keşfet sayfasında yer almanın bir çok yolu vardır. Fakat diğer yöntemleri denemek isterseniz bolca zamana ve sabıra ihtiyacınız vardır. Gündemi takip ederek uygun etiketleri kullanarak keşfet sayfasında yer almayı başarabilirsiniz. Fakat bu işlemin herhangi bir garantisi bulunmamakla beraber oldukça yorucu bir süreçtir. Medya Flare olarak sizlere sunmuş olduğumuz Instagram şifresiz story izlenme hilesi hizmetini Instagram keşfet hilesi olarak yorumlamak pekte yanlış olmayacaktır.

Instagram Ucretsiz Hikaye Izlenme Hilesi

İnstagram Story İzlenme Hilesi Hesabıma Zarar Verir mi?

İnstagram story izlenme hilesi hesabınıza kesinlikle zarar vermez. Hikayelerinize gelecek olan izleyiciler organik aktif izleyicilerdir ve izleyici listesinde kullanıcı adlarını görüntüleyebilirsiniz. İnstagram tarafından bot olarak algılanmaz ve izleyici sayısında düşüş yaşanmaz. Paylaşmış olduğunuz hikaye yayından kaldırılmaz ya da hesabınıza kötü bir etkisi olmaz. Story izlenme paketlerinden size uygun olanı satın aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp yükselişi izlemek. Medya Flare olarak hesabınızın iyiliği için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Story İzlenme Hilesi Yaptıktan Sonra Hesabım Kapatılır mı?

Story izlenme hilesi servisimizi kullandığınız için hesabınız kapatılmaz. Bunu sizlere çok güzel bir şekilde özetleyebiliriz. En ucuz paketimiz 3-5 liradan başlamakta. Genel düşünmek gerekir ise kullanıcımız Instagram story izlenme hilesini kendi hesabına değil de başkasının hesabına gönderebilir. 5 TL gibi bir ücret ödeyerek başkasının hikaye paylaşımına 3000 izlenme gönderdiğinizi ve o kişinin hesabını kapattığınızı düşünün. Böyle bir durumun gerçekleşme olasılığı yoktur. Instagram hikaye izlenme gönderimini videonun sahibi mi, yoksa başkası mı yaptı bunun tespitini kesinlikle yapamaz. Bu yüzden story izlenme gönderiminden kaynaklı kullanıcılarına herhangi bir yaptırım uygulamaz. Hesaplarını kapatmaz ya da hikayesinin öne çıkmasını engellemek için herhangi bir girişimde bulunmaz.

Hikaye Görüntülenme Hilesi Yaptıktan Sonra Gelen Görüntülenmeler Silinir mi?

Bu soruya ne evet, ne de hayır cevabını vermemiz pek mümkün değildir. Satın almış olduğunuz paketin büyüklüğüne göre gözle görülebilir bir düşüş gerçekleşebilir. Örneğin 1000 adet aldığınız hikaye görüntülenme servisinde ortalama olarak 100-150 izleyici düşüş yaşanabilir. Bunun sebebi Instagram'ın bu işlemde kullandığımız bot hesapları tespit edip profillerini askıya almasından kaynaklıdır. Özetle bu işlemden sizin profiliniz herhangi bir zarar görmez fakat aldığınız miktarda ufak düşüşler olabilir.

İnstagram Hikaye İzlenme Satın Al

İnstagram Şifresiz Hikaye İzlenme

Şifresiz Instagram hikaye izlenme servisimiz 2022 yılında Instagram kullanıcılarının vazgeçilmezi olmuştur. Instagram hesabınızı büyütmek , profilinizi ve hikayelerinizi daha fazla kişiye ulaştırmak gibi bir hedefiniz var ise doğru yerdesiniz. Hikayelerinize daha fazla etkileşim almanız için hazırladığımız birbirinden özel şifresiz hikaye izlenme paketleri sizleri bekliyor. Instagram hikaye izlenme arttırma servisimizi satın alarak hikayelerinizi binlerce kişiye ulaştırmak artık hayal değil. Sadece ufak bir miktar ödeme yaparak binlerce  izlenme elde edebilirsiniz. Hikayenize gelen etkileşim artacağından hikayenizin keşfet sayfasına düşme ihtimali artacak ve daha fazla kullanıcı tarafından ziyaret edileceksiniz. Hesabınız daha fazla takipçiye ulaşacak ve fenomen olma yolunda daha hızlı ilerleme kat edecek. Şifresiz hizmet garantisi ile hesabınızın güvenliğini aksatmıyoruz. Şifresiz hikaye izlenme uygulaması ile hesabınız sizden habersiz başka profilleri takip etmez ve gönderilerini beğenmez. Paketlerimizden yararlanmak için sadece hesabınızın kullanıcı adını bizlere iletmeniz yeterli!

Instagram Şifresiz Hikaye İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

Hesabınıza Instagram şifresiz hikaye izlenme için kesinlikle şifrenizi talep etmiyoruz. Ve bu işlem için şifrenizi talep edenler ile çalışmanızı tavsiye etmiyoruz. Sizlere bu aracımızı tamamen güvenli bir şekilde sunuyoruz. Hikayelerinize izlenme gönderebilmemiz için şifrenize ihtiyaç duymuyoruz. Instagram story izlenme göndermek istediğiniz profilin bağlantısı ya da kullanıcı adı hikaye görüntülenme sayınızı arttırma işlemi için yeterlidir. Bunun için Instagram şifresiz story izlenme paketlerimize göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Instagram Hikaye İzlenme Hilesi

Hikaye izlenme hizmetimizi kullanmadan önce ücretsiz denemek isteyebilirsiniz bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz. Konuyu fazla uzatmadan nasıl ücretsiz hikaye izlenme yapabilirsiniz sizin için listeleyelim.

 1. Hala bir Medya Flare hesabınız yok ise buraya tıklayarak ücretsiz olarak kayıt olun.
 2. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra 500 Hikaye izlenme sayfasına giderek kullanıcı adınızı ya da profil bağlantınızı yazın.
 3. Ürün bilgilerini doldurduktan sonra ürünü sepetinize ekleyin.
 4. Ardından sepetinizdeki ya da ödeme sayfasındaki kupon kodu alanına "hikaye500" kupon kodunu uygulayın.
 5. Kupon kodu uygulandıktan sonra ödemeniz gereken tutar 0 TL olarak güncellenecektir.
 6. "Siparişi Onayla" butonuna basarak siparişinizi ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

 

Instagram Hikaye İzlenme Sayısı Arttırma Yöntemleri

Instagram hikaye izlenme sayısı arttırma yöntemleri şunlardır;
 1. Özgün hikayeler paylaşımları yapın, başkasının içeriklerini kopyalamayın.
 2. Instagram trendini takipte kalın ve ayak uydurun.
 3. Sürekli ve düzenli olarak içerik üretin.
 4. Hesabınız ile benzer içerik üreten sayfaları takipte kalın ve fikir üretin.
 5. Hesabınızın içeriğine uygun kullanıcı adı seçin.
 6. Yayınladığınız içeriğe uygun etiketler kullanın. 
 7. Kullanıcıların hikayeniz ile etkileşime geçmesi için Instagram'ın size sunduğu özellikleri kullanın.
 8. Takipçilerinizin seveceği türden içerik üretmeye çalışın.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Sipariş verirken hesabımın şifresini paylaşmam gerekiyor mu?

Hayır, siparişinizi işleme alırken hesabınızın şifresine ihtiyaç duymuyoruz. Hikayelerinize görüntülenme göndermek için kullanıcı adınız yeterlidir.

Gönderilen hikaye izlenmelerinin bir kısmı gerçek, bir kısmı yabancı, bir kısmı bot profillerden oluşmaktadır.

Instagram hikaye görüntülenme hilesi kullanımından dolayı hesabınızın kapanma ihtimali yoktur. Hesabınız bu işlemden dolayı herhangi bir zarar görmez.

Eğer ilk defa Medya Flare üzerinden sipariş oluşturacaksanız ve acaba dolandırılır mıyım? gibi bir şüpheniz var ise güveninizi kazanmak için size bir kaç öneride bulunabilirim. Mağaza sayfamıza giderek 1 TL, 2TL gibi fiyatları olan en ucuz ürünlerimizden 1 tanesini deneme amaçlı sipariş verebilirsiniz. Eğer verdiğiniz sipariş sorunsuz bir şekilde teslim edilir ise diğer siparişlerinizi de içinizde şüphe kalmadan gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Yeni kayıt olan üyelerimize verdiğimiz 1 TL cüzdan bakiyesi ile deneme siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Form verileriniz ve sipariş detaylarınız 2048 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Online ödemeleriniz PayTR ile güvencesi altındadır. Kart bilgileriniz tarafımızca kayıt altına alınmamaktadır. Siparişlerin takibini ve müşteri ile iletişimi kolaylaştırmak adına kayıt altına aldığımız verileriniz şunlardır: Telefon numarası, E-Posta adresi, isim soy isim ve sipariş detayları.

Hikaye izlenme hilesi satın aldıktan sonra izlenme sayısında ufak miktarda düşüş olabilmektedir. Satın almış olduğunuz izlenme sayısının %70 - %80 kadarının silinme/düşme ihtimali kesinlikte yoktur. Düşüş ortalama olarak %10 - %15 civarındadır.